Anonimowa skrzynka na sygnały

Szanowny Rodzicu,

bezpieczeństwo dzieci w naszej placówce jest wartością stawianą zawsze na pierwszym miejscu.

Z myślą o tym udostępniliśmy wirtualną skrzynkę bezpieczeństwa, dzięki której możecie przesyłać do nas anonimowe sygnały o konkretnych zdarzeniach lub sytuacjach.

Jeżeli:

• zauważysz,że Twojemu dziecku dzieje się w przedszkolu krzywda
  • jesteś świadkiem przemocy fizycznej lub słownej wobec Twojego dziecka
  • ktoś niszczy Twoją własność lub własność Twojego dziecka lub niszczy nasze wspólne dobro
  • zauważysz coś co wpływa na zagrożenie bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu

Opisz to i prześlij za pomocą naszej anonimowej skrzynki na sygnały.

Napisz do nas na adres: sekretariat@pm2chelmza.szkolnastrona.pl

Nikt nie ma prawa używać w stosunku do dzieci agresji lub przemocy.

Jeżeli Twoje dziecko  jest ofiarą przemocy, powiadom nas. Zrobimy wszystko co w naszej mocy aby zareagować i pomóc.

Pamiętaj:

1.  Bezpieczeństwo dzieci  jest dla nas najważniejsze.
  2. Przesyłając zgłoszenie podaj jak najwięcej informacji:  imię dziecka , grupę i informacje o osobie, której zgłoszenie dotyczy. Dzięki temu będziemy mogli zareagować szybko i skutecznie.
  3. Twoje zgłoszenie jest anonimowe i objęte pełną dyskrecją.

form online

W celu uniemożliwienia rozsyłania spam'u prosimy rozwiązać proste zadanie matematyczne, np.: 2 + 3 daje 5.