To mi się uda....

Ostatni tydzień stycznia upłynął Tropicielom pod hasłem „ To mi się uda ,to mi się udaje ‘. Dzieci dzieliły się swoimi zainteresowaniami, chwaliły się co potrafią i z czym mają problemy. Mówiły o emocjach i jak należy pokonywać  złe emocje. W formie prac plastycznych zaprezentowały swoje pasje.  Poznały literę ‘H, h „ Nie zabrakło zabaw muzycznych rozwijających słuch i pamięć muzyczną. W tym tygodniu odbyło się spotkanie z rodzicami, na którym dzieci przedstawiły swoje umiejętności czytania, liczenia, znajomości figur geometrycznych i rozwiązywania rebusów.