W teatrze

„ W teatrze czarodziejskie jest to, na co patrzę …”Każde dziecko posiada naturalną potrzebę wyrażania siebie w różnych formach ekspresji. Jedną z nich jest teatr, o którym Tropiciele mówili w minionym tygodniu. Dzieci  oglądały film edukacyjny „ Jak powstaje spektakl teatralny „ wzbogaciły słownictwo o trudne określenia : scenografia, rekwizyty, spektakl, garderoba. Stworzyły kącik teatralny uatrakcyjniony o  rekwizyty bajkowe i odgrywały różne role. Na zajęciach plastycznych zrobiły opaskę z obrazkami oraz baletnicę. Nauczyły się piosenki pt. „ Magiczne miejsce”.