Mama

Tydzień rozpoczęliśmy od wycieczki do Megaparku w Grudziądzu- mnóstwo atrakcji  czekało tam na nas. Po powrocie zajęliśmy się wszystkim, co dotyczy naszych Mam, ponieważ niedługo Ich święto i chcemy się dobrze przygotować. Wykonaliśmy różne prezenty, które potem zgromadziliśmy w zbiorach matematycznych i klasyfikowaliśmy od najmniejszego do największego. Śpiewając piosenki i ćwicząc wierszyki popracowaliśmy nad naszą pamięcią. Mogliśmy również oddać się pięknu muzyki poważnej podczas spotkania z dziećmi ze Szkoły Muzycznej w Chełmży. Odwiedziliśmy również kwiaciarnię, w której to zachwyciły nas wszystkie kwiaty, te najpiękniejsze są dla naszych Mam! Czekamy teraz na Ich Święto, żeby móc okazać Im naszą wielką miłość!!!