Dzieci mają swoje prawa

Tydzień rozpoczęliśmy od wspólnego świętowania Dnia Mamy. Dzieci przygotowały piękny występ, a Mamy musiały poradzić sobie z różnymi konkurencjami. Żabki podarowały swoim mamom kubki samodzielnie wykonane  podczas warsztatów ceramicznych. Kolejne dni to mnóstwo atrakcji- spotkanie z książką, teatrzyk oraz Czekoladowy autobus, który odwiedził nas z Okazji Dnia Dziecka.

Wiemy, że mamy swoje prawa, możemy się bawić, chodzić do przedszkola i liczyć na pomoc  lekarza, kiedy coś nas boli.  Możemy też śmiało wyrażać swoje emocje, musimy tylko uważać żeby nikogo nie zranić . Wiemy , że dzieci mieszkają na różnych kontynentach i różnią się od nas np. kolorem skóry, ubiorem i formą spędzania wolnego czasu. Wszystkie jednak tak samo kochają swoje Mamy, kochają się bawić i wszystkie chcą być szczęśliwe!