Dbam o przyrodę

Kolejny tydzień w przedszkolu to moc wrażeń. Pierwsze dwa dni  poświęcone były Dzieciom z okazji ich święta.  Zawody sportowe i zabawy z grupą T dostarczyły mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Potem zajęliśmy się przyrodą. Dowiedzieliśmy się jak o nią dbać, wykonaliśmy pojemniki do segregacji śmieci i rozmawialiśmy również o recyklingu. Takie trudne słowa, a Żabki już wiedzą jakie ważne dla naszej planety. Wykonaliśmy również kolaż – Zieleń wokół nas. Przy okazji tematu przyrodniczego utrwaliliśmy literki i sylaby. Ach, cóż to był za tydzień!