WITAJCIE W PRZEDSZKOLU.

Pierwszy tydzień w przedszkolu spędziliśmy na adaptacji. Poznawaliśmy swoje imiona, nową salę oraz zabawki. Wspólnie ustaliliśmy Kodeks Przedszkolaka, czyli zasady panujące w naszej grupie. Każde dziecko otrzymało swój indywidualny znaczek - zwierzątko oraz oznaczone nim krzesełko i półkę na skarby. Bawiliśmy się w zabawy integracyjne, muzyczne i ruchowe. Dzieci korzystały z dobrej pogody na placu zabaw i podczas spacerów po okolicy. Wykonały też pierwsze prace plastyczne - autoportrety. Wszystkim dzieciom życzymy szczęśliwego nowego roku przedszkolnego!