NASZE PRZEDSZKOLE

Nasze przedszkole z każdym kolejnym dniem coraz bardziej tętni życiem. Zabawy na świeżym powietrzu, spacery, ćwiczenia gimnastyczne, zabawy z dźwiękami i zainteresowania plastyczne to nasza codzienność. Liski rozpoczęły tydzień od ustalenia zasad zachowania obowiązujących w przedszkolu i na placu zabaw oraz zrozumiały konieczność ich przestrzegania. Uczyły się sztuki dyskutowania oraz argumentowania swoich pomysłów. Dodatkowo wykonały grupowe drzewko zainteresowań, dzięki któremu mogły się lepiej poznać. Metodami aktywizującymi poznały obowiązki dyżurnego. Dzieci z pomocą nauczyciela przyporządkowywały napisy do poszczególnych kącików zainteresowań. Wzbogaciły kącik plastyczny wykonując z krepy i kolorowych wycinanek słoneczka. Rozwijały zainteresowania czytelnicze w kąciku książki. Z wielką ciekawością liski czekają na kolejny tydzień.