JESIEŃ IDZIE PRZEZ ŚWIAT

O tym, że jesień jest piękna, barwna i bogata w skarby przekonały się dzieci z naszego przedszkola. Z przyniesionych kasztanów, żołędzi liski wykonały ludziki, zwierzątka. Z uzbieranych liści tworzyły kontur drzewa. Z plasteliny lepiły małe zwierzątka, grzyby. Bardzo wiele radości towarzyszyło nam podczas prac plastycznych. Dzieci nauczyły się piosenki Niteczka do niteczki" i ilustrowały ją ruchem. Poznały nazwy jesiennych drzew: kasztanowiec, jarzębina, klon, dąb i przyporządkowywały do nich odpowiednie owoce. Pierwsze karty pracy mamy już też za sobą.