CO Z CZEGO OTRZYMUJEMY ?

Trzeci tydzień października w grupie „Niedźwiadków” obfitował w wiele ciekawych wydarzeń. Rozpoczęliśmy go sportowym akcentem: dzieci miały okazję uczestniczyć w zajęciach sportowych z udziałem p. Rafała – instruktora Akademii Piłkarskiej GOL. W kolejnych dniach dociekaliśmy, jak powstaje chleb. Z tej okazji stworzyliśmy kącik tematyczny „Piekarnia” w naszej sali. Każde dziecko mogło spróbować swoich sił w formowaniu pieczywa w zabawie z masą solną. Udało nam się także odwiedzić piekarnię, aby przybliżyć dzieciom pracę piekarza. Własnoręcznie wykonane słodkie bułeczki smakowały nam wyśmienicie!