JESIEN WOKÓŁ NAS

Ostatni tydzień października w grupie „Niedźwiadków” to czas podsumowań wiedzy dzieci o panującej porze roku – jesieni. W ramach zabawy ruchowej dzieci wcielały się w rolę warzyw, a następnie układały je na swoich talerzach. Zwieńczeniem naszej działalności był grupowy „Dzień Dyni”. Wszystkie dzieci chętnie wykonywały przestrzenne dynie z wykorzystaniem pomalowanych rolek i samodzielnie pociętych pasków papieru. Odwiedziliśmy także pracownię plastyczną, gdzie za sprawą dyń zrobiło się... pomarańczowo! Udało nam się również pomóc pajączkowi z wysłuchanego opowiadania i utkać sieć pajęczą z wykorzystaniem włóczki.