MOJE PRAWA I OBOWIĄZKI

Czy wszystkie dzieci mają takie same prawa? W jaki sposób możemy pomagać rodzicom w domowych obowiązkach? – na te i wiele innych pytań poszukiwały odpowiedzi „Niedźwiadki” w minionym tygodniu. Podsumowaniem działalności dzieci był okolicznościowy poranek z okazji Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka, w którym wzięliśmy czynny udział. Wspólnie wykonaliśmy plakat ilustrujący „Prawo do miłości”. Motywem przewodnim tego dnia był zdecydowanie kolor... niebieski. W kolejnych dniach na zajęciach gościliśmy naszych rodziców oraz zgłębialiśmy tajniki stemplowania. Nie zapomnieliśmy o aktywności ruchowej podczas realizacji zestawu zabaw w auli przedszkola. Niewątpliwie największą atrakcją były interaktywne zabawy z „Magicznym Dywanem”, których powtórki już nie możemy się doczekać!