MOJE ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO

„Dzień Pluszowego Misia” – to wydarzenie rozpoczęło ostatni tydzień listopada w grupie „Niedźwiadków”. Tego dnia świętowaliśmy również w naszej sali. Wybraliśmy się na spacer w poszukiwaniu nadchodzącej zimy. W kolejnych dniach rozmawialiśmy o tym, jak należy dbać o nasze zdrowie i bezpieczeństwo. Czterolatki dowiedziały się, czym jest „piramida zdrowia”. Wykonaliśmy prace plastyczne związane z tematyką tygodnia. „Niedźwiadki” z dużym zaangażowaniem włączyły się w akcje prowadzone na terenie naszego przedszkola: „Górę grosza” oraz zbiórkę baterii. A wszystko to miało miejsce przy dźwiękach „Listopadowej piosenki”, którą wszystkie dzieci przez cały miesiąc bardzo chętnie śpiewały. Tydzień zakończył się przygotowaniem konkursowych, a jednocześnie bardzo pomysłowych kapeluszy na okazję zabaw andrzejkowych w przedszkolu.