IDZIE ZIMA ZE ŚNIEGIEM

W tym tygodniu tematem przewodnim była zima i wszystko  co z nią związane. Wykonywaliśmy zimowe pejzaże, dekorowaliśmy czapki i szaliki oraz konstruowaliśmy bałwanki ze styropianu. Przekonaliśmy się, że zwierzęta nie potrzebują zimowych ubrań oraz obserwowaliśmy sikorki w przedszkolnym karmniku. Rozpoczęliśmy przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia poznaniem czym są „przedświąteczne porządki”, a tym samym uporządkowaniem naszych teczek na prace plastyczne. Tydzień minął nam na przygotowaniach i próbach do przedszkolnych Jasełek oraz rytmu "Zimowej Poleczki"