DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Styczeń, choć mroźny, ma wśród swoich tygodni dwa gorące dni: Dzień Babci i Dzień Dziadka. To właśnie na przygotowaniach do tych wyjątkowych świąt upłynął tydzień w grupie „Niedźwiadków”. Dzieci z zaangażowaniem, a przede wszystkim własnoręcznie przygotowywały upominki dla babć i dziadków, czerpiąc radość z obdarowywania najbliższych. Czterolatki sumiennie utrwalały treść poznanych wierszyków i piosenek, by wreszcie móc zaprezentować się zaproszonym na tę okazję gościom. W tym szczególnym dniu nie zabrakło także konkursów z nagrodami, wspólnych tańców, słodkiego poczęstunku, mocy uśmiechów i wzruszeń. Dziękujemy bardzo p. Małgosi – mamie Antka – za wykonanie pamiątkowych fotografii oraz wszystkim obecnym za stworzenie serdecznej atmosfery. Kochanym Babciom i Dziadkom raz jeszcze życzymy WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!