KARNAWAŁ

"W karnawale, w karnawale zawsze idziemy na bale". Nowy tydzień Liski rozpoczęły od przepełnionego muzyką i zabawą balu. Był to dzień niezwykły. Dzieci poprzebierane były za bohaterów bajek. W kolejnych dniach Liski rozwijały umiejętność stosowanie liczebników porzadkowych, przeliczania w zakresie od 1 d 6 oraz doskonaliły umiejętność zapamiętywania kolorów podczas zabaw matematycznych z balonami. Dzieci przechodząc po ścieżce sensorycznej zbudowanej z różnorodnych faktor stymulowały receptory znajdujące się w stopach. Tworzyły przymiotniki: miękki, szorstki, kłujący, chropowaty, twardy. Tydzień zakończyliśmy obchodami dnia Świętego Walentego robiąc laurki, rozmawiając o miłości oraz wycieczka na odpust.