NIE JESTEŚMY SAMI W KOSMOSIE

„Kosmiczną przygodą Cocomong’a” rozpoczął się tydzień wiedzy o kosmosie w grupie czterolatków. „Niedźwiadki” wzięły udział w seansie kina sferycznego, które odwiedziło nasze przedszkole. Dzieci wykonały liczne prace techniczno-plastyczne. Ciekawym doświadczeniem było wykonanie ufoludka za pomocą rozdmuchiwania farby przez słomkę. Za sprawą filmów edukacyjnych wybraliśmy się także w „kosmiczną podróż” rakietą, podczas której lądowaliśmy na każdej z planet. Teraz już wiemy, że w kosmosie nie jesteśmy zupełnie sami! Poza „kosmicznymi” wrażeniami w minionych dniach gościliśmy także na koncercie w wykonaniu Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej, co stanowi muzyczną zapowiedź wydarzeń nadchodzącego tygodnia...