KOSMOS

Do naszego przedszkola zawitało kino sferyczne dzięki,któremu razem z bohaterami filmu niedźwiedziem polarnym Władymirem i pingwinem James'em , statkiem kosmicznym "Polaris" odbyliśmy podróż w kosmos. Dowiedzieliśmy się , że mieszkamy na planecie Ziemia i poznaliśmy wszystkie nazwy planet . Na zajęciach plastycznych odwoływaliśmy się do naszej wyobraźni i za pomocą zielonej plamy tworzyliśmy ufoludki. Dużo radości dostarczyła nam zabawa z dywanem interaktywnym. Każmy z nas mógł spróbować swoich sił w różnego rodzaju zabawach. W czwartek mieliśmy gości z Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej, która zaprosiła nas na koncert Mozarta. Tak minął tydzień pełen wrażeń i dobrej zabawy.