W ŚWIĘCIE KSIĄŻEK

W minionym tygodniu poznalismy tajniki zawodu pisarza. Na spotkaniu z panem Dariuszem Łubkowskim dowiedzielismy się co musi się wydarzyć żeby powstała książka , czy bajeczka. Wiemy,że pan Łukowski jest autorem książek dla dzieci o Świetliku, a ilustratorką tych książek jest pani Krysia  z grupy Niedźwiadków. Wizyta w bibliotece zachęciła nas do tego żebyśmy zostali członkami biblioteki i wspólnie z rodzicami wypożyczali książeczki, które chętnie posłuchamy przed snem. Zorganizowaliśmy w sali kącik książki. Książki ustawione są w należytym porządku , a te które były zniszczone zostały przez nas naprawione.
W piątek do przedszkola przybyli rodzice , którzy obserwowali nas w czasie naszych działań na zajęciach. Po raz pierwszy uczestniczyliśmy w zajęciach z kodowania na dywanie.
Tydzień upłynął nam bardzo szybko w miłej atmosferze.