WYMARZONE ZAWODY

Wymarzone zawody to temat przewodni minionego tygodnia w grupie Sówek. Każde z nas zastanawiało się, kim chciałoby zostać w przyszłości. Aby poznać bliżej niektóre zawody, wybraliśmy się m.in. do salonu fryzjerskiego. Wiemy, jak ważną rolę społeczną odgrywa praca strażaka, lekarza czy policjanta. Przy okazji omawiania tego tematu, utrwaliliśmy numery alarmowe. Na chwilę staliśmy się malarzami-artystami malując portret Ady-grupowej lalki. Ostatniego dnia wcieliliśmy się w rolę kucharzy i w przedszkolnej kuchni zrobiliśmy pyszne i zdrowe kanapki. Niektórzy z nas jeszcze nie wiedzą jaki zawód chcieliby wykonywać. Ale przecież mamy na to jeszcze duuuużo czasu.