Integracja w przedszkolu

W tym tygodniu czas upłynął nam na zabawach integracyjnych. Pamiętamy już imiona naszych kolegów i koleżanek. Wiemy również jak powstaje lustro oraz co to jest lustrzane odbicie. Rozwijaliśmy nasze umiejętności matematyczne poprzez przeliczanie, układanie i zapamiętywanie rytmów . Korzystając z pięknej pogody bawiliśmy się w przedszkolnym ogrodzie oraz chodziliśmy na spacery. Ćwiczenia grafomotoryczne i kolorowanie to nasza codzienność. Jednak najbardziej lubimy wspólne zabawy konstrukcyjne oraz gry planszowe. A nasze prace plastyczne pięknie ozdabiają salę.