Jestem bezpieczny przedszkolak na drodze

W minionym tygodniu grupa " Pszczółek" poznała zasady ruchu drogowego. Dzieci wzbogaciły zakres słownika czynnego o nowe zwroty i wyrażenia: jezdnia , chodnik, zebra. W zabawach ruchowych z piosenką " Pszczółki" poznały zasady bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię. W czasie zabaw muzycznych dzieci poznały instrument muzyczny : grzechotkę oraz sposób gry na instrumencie. Uczucie satysfakcji towarzyszyło przedszkolakom w działalności plastycznej - dzieci przy pomocy nauczyciela wykonały grzechotki.Ten tydzień upłynął w miłym i radosnym nastroju.