Ola i Olek na spacerze

Słoneczna wrześniowa pogoda zachęcała  grupę "Pszczółek" do spacerów i obserwacji środowiska przyrodniczego. W czasie wspólnych zabaw w sali dzieci poznały znaczenie słowa odpowidzialność, rozwijały poczucie odpowiedzialności za swoją odzież, nazywały częsci ubrań, tworzyły pracę plastyczną- Ola i Olek na spacerze. Sporym wyzwaniem dla przedszkolaków były zabawy z kolorowymi kubeczkami( elementy kodowania na dywanie)- dzieci ustawiały wieże według wzoru, rozpoznawały i nazywały kolory. Dużo radości i ciekawych przeżyć dostarczyły zabawy z wykorzystaniem magicznego dywanu.