Jesień w ogrodzie

To był pracowity tydzień. odwiedziliśmy ogródek działkowy naszego kolegi Frania. Byliśmy w szklarni, w której rosło dużo pomidorów. Wybraliśmy się również na targ, gdzie dokonaliśmy zakupu owoców z których sami zrobiliśmy sałatkę. Sałatka była pyszna, wszystkie pszczółki zajadały ją z ochotą.
Do nowo otwartego sklepu zaprowadziłą nas muzyka. Obsługa sklepu bardzo miło nas przyjęła. Dostaliśmy balony oraz słodką niespodziankę. Sympatyczny Pan bawił się z nami przy muzyce. Spędziliśmy wesoło czas.
Na zajęciach plastycznych poznaliśmy nowa technikę. Wydzieranką wypełnialiśmy kontury owoców. Jednak najważniejszym wydarzeniem w całym tygodniu było pasowanie na przedszkolaka.