Zadanie 6:PRZEDSZKOLNY DZIEŃ TALENTÓW

9 marca dzieci naszego przedszkola wyruszyły    w podróż po „ Krainie Talentów”. Aby dotrzeć na „Dwór Królewski” gdzie odbył się pokaz talentów. Przedszkolacy musieli spotkać się   z  wróżkami [rodzice dzieci] Klementynką, Balbinką oraz Martynką    w Krainach: „Twórczego Ruchu”, „Muzyki”, „Zagadek”. Po rozwiązaniu zadań, przygotowanych przez wróżki ,strudzone wędrówką dzieci przywitali król i królowa. Na dworze królewskim można było podziwiać niezwykłe umiejętności młodych artystów takie jak: śpiew i ruch sceniczny, twórczość plastyczną , recytację wierszy   z zastosowaniem elementów techniki żywego słowa oraz umiejętności szkolne. Każdy kto zechciał mógł tego dnia zaprezentować swoje uzdolnienia, bo   w naszym przedszkolu nie brakuje  dzieci , które mają  ukryte talenty. Na zakończenie uczestnicy zabawy na dworze królewskim otrzymali ORDER ZDOBYWCY TALENTÓW oraz słodkie niespodzianki.