Adaptacja Jeżyków cd...

Kolejny tydzień u Jeżyków poświęcony był na adaptację i integrację. Tym razem zaprzyjaźnialismy się z placem zabaw , który bardzo przypadł nam do gustu.Dzieci zapoznały się już z imionami swoich kolegów i koleżanek z grupy i zaczęły uczestniczyć we wspólnych zabawach.  Podczas zajęć nazywały przedmioty i ich kolory. Wykonały samodzielnie swój znaczek z szatni pastelami olejnymi. Uczyły się pierwszej piosenki i rytmicznych wierszyków o jeżyku. Radosnym dniem był Dzień Języka 10 listopada. Dzieci odebrały wtedy swoje ordery. Uczestniczyliśmy także w odsłuchiwaniu Hymnu państwowego o godz. 11.11 w przeddzień Święta Niepodległości.