Mój dom

W tym tygodniu tematem przewodnim był dom i wszystko co z nim związane. Ponadto wzięliśmy udzial w Ogólnopolskiej akcji ,,Całe Przedszkole do hymnu". Z okazji 11 Listopada i Święta Niepodległości wykonaliśmy biało-czerwone flagi. Wyruszyliśmy na spacer w poszukiwaniu Symboli Narodowych. Braliśmy udział w warsztatach lepienia z gliny, podczas których powstały miseczki z reniferem. Na efekty pracy musimy jeszcze poczekać aż miseczki zostaną wypalone i dostarczone przez Pana Artystę do naszego pezedszkola. Podczas ćwiczeń gimnastycznych doskonaliliśmy umiejętność czworakowania oraz wykonywaliśmy ćwiczenia zapobiegające płaskostopiu, w zestawie tym wykorzystywaliśmy przyrząd gimnastyczny- obręcze. Na zajęciach matematycznych wkraczaliśmy w świat kodowania tworząc podstawowe kody. Doskonaliśmy również umiejętność przeliczania w zabawach z matą kodującą.