Nasze prawa i obowiązki

"Dziecka prawa to ważna sprawa..." - w myśl słów piosenki Liski rozmawiały o prawach dzieci na całym świecie. W ten sposób obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka przypadający 20 listopada. Mówiliśmy także o codziennych obowiązkach. Tworzyliśmy barwne ilustracje z wykorzystaniem pasteli olejnych. Liski wysłuchały baśni H. Ch. Andersena pt. "Brzydkie kaczątko", poznając świat wartości, emocji i uczuć. Na jej podstawie układaliśmy historyjkę obrazkową. Wybraliśmy się na jesienny spacer nad jezioro w poszukiwaniu łabędzi. Nie zabrakło aktywności na placu zabaw oraz auli.