Tydzień życzliwości

W tym tygodniu tematem przewodnim była życzliwość związana ze Światowym Dniem Życzliwości. W środę natomiast obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia, króry spędziliśmy na grach, zabawach i ćwiczeniach z misiowym przyjacielem. Wykonaliśmy pracę plastyczną ,,Mój miś" oraz plakat pt. ,,Jesteśmy życzliwi", na którym znajdowały się portrety wykonane przez dzieci. W poniedziałek braliśmy udział w zajęciach sportowych online organizowanych przez trenerów Decathlon- dostaliśmy niezły wycisk.... . Napisaliśmy grupowy list do Świętego Mikołaja, w którym życzyliśmy Naszemu Brodatemu dużo zdrowia i sił, aby zdołał odwiedzić wszystkie dzieci. Każdą wolną chwilę spędzamy na próbach do Powiatowego Przeglądu Grup Tanecznych Online, który zbliża się wielkimi krokami.