Moje zdrowie i bezpieczeństwo

W tym tygodniu dzieci z grupy " Jeżyki" poznawały zasady bezpiecznego poruszania się na rowerze. Wiedzą, iż kask oraz ochraniacze na kolana i łokcie pozwolą im uniknąć urazów ciała. Poznały zasady poprawnego mycia rąk, a także w jaki sposób dbać o piękne, zdrowe zęby. Kulminacyjnym wydarzeniem był " Dzień Pluszowego Misia". Dzieci chętnie brały udział w przygotowanych dla nich zabawach i zajęciach. " W zdrowym ciele zdrowy duch"- pod takim hasłem upłynął nam kolejny dzień. " Jeżyki" brały czynny udział w ogólnorozwojowych zajęciach sportowych, prowadzonych " na żywo" przez trenerów Kids&Sport.