Mikołaj u Jeżyków

W miniony poniedziałek 7 grudnia  świętowaliśmy w towarzystwie św. Mikołaja. Wszystkie dzieci czekały na niego z ciekawością. Zaśpiewały dla niego piosenkę i wysłuchały także ciekawej historii tego wyjątkowego Gościa. Wszystkie zostały nagrodzone upominkami. Wizyta była krótka, ale Mikołaj zostawił nam jeszcze list z miłymi słowami specjalnie dla Jeżykow. To był dowód na to, że naprawdę widzi on z ukrycia Wszystkie nasze dobre zachowanie, postępy i trudy. Dzieci poznały też tradycje związane ze świętowaniem Mikołajek w iinych krajach. Chętnie ćwiczyły swoje rączki podczas ćwiczeń grafomotorycznych, rysując po śladzie prezent.