Bajki , bajeczki

W minionym tygodniu Jeżyki poznały kilka bajek i baśni. Dzieci uczestniczyły w teatrzyku kukiełkowym o Pinokio czy opowieści ruchowej o Jasiu i Małgosi. Potrafiły ułożyć historyjki obrazkowe o Kopciuszka a także poznały historię Brzydkiego kaczątka. Jeżyki po raz ierwszy wykonały pracę plastyczna techniką kolażu przyklejajac różne rodzaje materiału na papier. Poznały piosenkę o baloniku, i samodzielnie ozdabiały kolorowe sylwety balonów. Bardzo chętnie uczestniczyły w ćwiczeniach ruchowych oraz w zabawach z kolorowa chustą. Najbardziej podobało nam się świętowanie urodzin Adasia. Od stycznia będziemy świętować urodzinki kazdego przedszkolaka w grupie.