W Karnawale.....

W minionym tygodniu  Jeżyki przeżywały w temacie Karnawał. Był to czas zabaw i tańców przy muzyce. Bawiliśmy się przy piosence "Bal baliników" przy akompaniamencie pianina. Dzieci poznały taniec "Kaczuchy" czy "Pingwiny". Poznaliśmy nowa technikę plastyczną, malowalismy palcami kształt koła. Dzieci odkryły kolor pomarańczowy, który powstał z połączenia dwóch kolorów podstawowych czerwonego i żółtego. Dużą atrakcją tło poznanie tradycji karnawałowych. Największą radością był oczywiście piątkowy bal, podczas którego każdy miał okazję poczuć bajkowa atmosferę zabawy. Wszystkie stroje przygotowane przez rodziców były przepiękne, dziękujemy za zaangażowanie.