Muzyka wokół nas..

W tym tygodniu dzieci z grupy "JEŻYKI" przeniosly się w świat muzyki. Poznały wybrane instrumenty perkusyjne : bębenek, tamburyn, marakasy. Rozwijały swoja percepcję słuchową poprzez śpiew i granie na instrumentach. Samodzielnie zrobiły grzechotki z pojemnika po jogurcie, który wypełniły kasza, ryżem i ziarnami kawy. Utrwalały pojęcia matematyczne: większy, mniejszy, łączenie w pary.
Swietowalismy także czwarte urodziny Zuzi i Alexa. Życzymy im dużo radości i samych kolorowych dni spędzonych na wspólnej zabawie w przedszkolu. Wszystkiego najlepszego!