Muzyka jest wszędzie

Muzyka na dobre u nas zagościła. Wiosną Vivaldi’ego nas uraczyła, a cała nasza grupa na koncercie w filharmonii była. Zamieniliśmy się w instrumenty i świetnie je rozróżniamy, wiemy jakie rodzaje instrumentów mamy. Na instrumentach perkusyjnych rytmy przedstawiamy, game C-dur na pianinie też już gramy. Gotowość szkolną cały czas usprawniamy, o działaniach i głoskach nie zapominamy. A na koniec tygodnia z Okazji Dnia Dinozaura w ramach Akcji Kids and Art online, wzięlismy udział w warsztatach plastycznych, za który dyplom otrzymaliśmy.