Nasi ulubieńcy

W pierwszym tygodniu marca rozmawialiśmy o " Naszych domowych ulubieńcach". Naszym gościem był pies Pani Uli- Łatek. Zrozumieliśmy, że posiadanie zwierząt to obowiązek ale też ogromną radość ze wspólnych zabaw. W czasie zajęć z zakresu twórczości plastycznej poznaliśmy technikę składania papieru- origami , tworzyliśmy ciekawe prace. Wiele przeżyć dostarczyły nam popołudniowe zabawy sensoryczne.  W zabawach matematycznych " Kodowanie na dywanie" utrwaliliśmy pojecia dotyczące położenia przedmiotów w przestrzeni. Obserwujemy wzrost roślin w naszej hodowli. Cały czas uczestniczymy w akcji " Góra grosza" ktorej celem jest niesienie pomocy dzieciom z Domu Dziecka. Prosimy o dalsze wspieranie tej jakże szlachetnej akcji.