Wiosenne przebudzenia

W tym tygodniu tematem przewodnim była wiosna i zagadnienia związane z budzącą się do życia przyrodą. Omawialiśmy informacje o pierwszych wiosennych kwiatach oraz zwierzętach budzących się z zimowego snu. Podczas seansu w kinie sferycznych oglądaliśmy film edukacyjny ,,Tajemnice drzew". Sadziliśmy cebulki kwiatów, omawialiśmy przy tym budowę roślin. Podczas zajęć gimnastycznych wykorzystywaliśmy ćwiczenia z piłeczkami, doskonaląc m.in umiejętność rzutu i chwytu. W piątek hucznie witaliśmy wiosnę oraz wzięliśmy udział w konkursie na transparent wiosenny.