Wkrótce Wielkanoc

Wiosenne nastroje i przedświąteczny klimat, to już jest Wiosna, do zobaczenia Pani Zimo!

Mnóstwo pracy w tym ostatnim tygodniu marca było, a i tak wiele więcej jeszcze by się zrobiło...

Nasz ogródek wiosenny powiększa się zankomicie, codziennie widzimy, jak budzi się wiosną życie.

Ł,ł jak łopata, która tez się wiosną przyda, do grona literek naszych zawitała, i prawie jak łopata wyglądała. Zdania w wierszu Marzec skrzętnie policzone, wierszyk też przez Dzieci pięknie nauczony. Zadania z treścią matematyczne o pisankach też zrobione. Koszyczek Wielkanocny na warsztatach plastycznych z p. Krysią pięknie wykonany, piosenka Marzec czarodziej także wyśpiewana.

Do tego jeszcze słodkie przedsmaki Wielkanocnych łakoci, w Czekoladowym Autobusie każdy się osłodził. I teraz tylko patrzeć jak przyjdzie Wielkanoc, jajkiem się podzielić w Niedzielę rano. I żeby Wszyscy wciąż mieli w życiu mnóstwo słodyczy- grupa Tropicieli każdemu z Was życzy!!!!