Nasza planeta Ziemia

W tym tygodniu Motylki obserwowały najbliższe otoczenie. Wiedzą już, że śmieci należy segregować do odpowiednich pojemników. Zdały sobie także sprawę z konieczności oszczędzania wody i prądu. W ramach zajęć plastycznych zrobiły prace z wykorzystaniem plasteliny pod tytułem „Nasza planeta Ziemia", a także malowały farbami swój wymarzony las. Największą atrakcją tygodnia była wycieczka do Babaludy. Dzieci miały okazję spędzić wspólnie czas, zobaczyć na żywo różne wiejskie zwierzątka i nauczyć się nowych rzeczy, między innymi, ubijania masła czy dojenia kozy.