Zadanie 9 : KONKURS WIERSZY J.TUWIMA I J.BRZECHWY

To już ostanie zadanie z cyklu "Przedszkola Talentów". Umiejętności dzieci i ich aktorskie talenty zaskoczyły nas i wzbudziły naszą dumę oraz podziw.

Dnia 01.04. Pani Magda zorganizowała konkurs recytatorski pod hasłem "TUWIM I BRZCHWA DZIECIOM".W czasie konkursu dzieci nie tylko prezentowały swoje umiejętności recytarskie ale także rozwiązywały zadania , zagadki i rebusy obrazkowe związane z twórczością obu poetów.

Umiejętności dzieci , rozwijanie pamięci , przełamywanie lęków i stresów przed publicznzym wystąpieniem , promocja twórczości Tuwima i Brzechwy-to niewątpliwie ważne cele tego konkursu. Dla nas jednak bezcenne były pozytywne emocje i radość , która towarzyszyła przedszkolakom.

Wkrótce wyślemy zbiorcze sprawozdanie ze wszystkich wykonanych zadań konkursu Przedszkola Talentów. Pozostanie czekać na roztrzygnięcie jury konkursu. TRZYMAJCIE ZA NAS KCIUKI.