Dzień Dziecka

Jest tylko jeden dzień w roku, w którym dzieci smieją się najgłośniej, to: DZIEŃ DZIECKA! Uczyliśmy się tolerancji względem dzieci, które mają inny kolor skóry, mówią w innym języku i inaczej się ubierają. Poznawaliśmy wybrane zagadnienia związane z kulturą i zwyczajami dzieci świata. Wesoło i aktywnie spędziliśmy 1 czerwca na naszym placu przedszkolnym. Zabawy przygotował zespół teatralny " GRUPA T". Jednak największą niespodzianką tego dnia były smaczne LODY!!! Wraz z pacynką Agatką ćwiczyliśmy aparat mowy, a także uczyliśmy naszą " nową koleżankę" liczyć na konkretach i wymieniać dni tygodnia.