Nadchodzą wakacje

Nadchodzą wakacje.Jak bezpiecznie spędzić czas wolny?Nasze wspólne zabawy skupiły się wokół tematu " Bezpieczny patrol". Utrwaliliśmy zasady bezpiecznych zabaw, do kogo zwracamy się z prośbą o pomoc. 112 to numer , który zna każdy przedszkolak, 999, 998,997. Poza tym miniony tydzień upłynął nam w atmosferze niespodzianek. We wtorek wyjechaliśmy do lasu w Gronowie. Pan leśniczy przygotował dla nas niezwykle atrakcyjny plan spotkania: spacer po lesie, poszukiwanie gatunków drzew liściastych i iglastych, obserwowaliśmy sposób , w jaki bobry budują tamy.Na zakończenie było ognisko i poczęstunek. We czwartek nasze Panie wystąpiły w roli aktorów wprowadzając nas w atmosferę bajki " Kopciuszek" , Dopełnieniem atrakcyjnych dni spędzonych w przedszkolu był piątek- DZIEŃ SPORTU. Odwiedził nas trener Akademii Piłkarskiej Pan Rafał Lewandowski, który zorganizował nam zabawy sportowe, jak też czuwał nad ich prawidłowym i bezpiecznym przebiegiem. Dziękujemy za wspólną zabawę.