Kolorowa łąka

Jeżyki w tym tygodniu poznawały mieszkańców kolorowej łąki. Dzieliły nazwy owadów na sylaby i przeliczały jest. Wiedzą, że piękny motyl zanim się taki stanie, musi przejść metamorfozę. Utrwalały pojęcie tolerancji. Poznały pojęcie symentri na przykładzie skrzydeł motyla. Utrwalały poznane figury geometryczne.
Na zajęciach plastycznych wykonały piękną biedronkę i gąsiennicę.
Swoje czwarte urodziny obchodziła Inga, której życzymy dużo radości, miłości i samych wspaniałych chwil w przedszkolu.
Wielką niespodzianką było dla dzieci przedstawienie teatralne w wykonaniu nauczycieli i personelu. Aktorzy odegrali bajkę pt.: " Kopciuszek".
Tydzień zakończył się " Dniem Sportu", w którym czynnie brały udział wszystkie obecne dzieci.