Lato, lato

W tym tygodniu Motylki rozmawiały o lecie. Podawały swoje skojarzenia związane z tą porą roku. Brały udział w zabawach muzyczno-ruchowych do utworu „Piosenka na kolorowe lato". Starannie wykonywały wszystkie prace plastyczne. W mijającym tygodniu Motylki poznały także znaczenie słowa „życzliwość". Po raz kolejny utrwalały znajomość trzech „magicznych słów" – proszę, dziękuję i przepraszam. Podczas krótkiego spaceru Motylki doskonaliły chodzenie w parach. Korzystały także z pięknej pogody podczas zabaw na przedszkolnym placu zabaw.