Żegnamy przedszkole

To już ostatni wspólny lny tydzień, który przeżyliśmy w tym gronie. Był to czas zabaw. Czytaliśmy bajkę ,, Wilk i siedem koźlątek" i rozmawialiśmy o zaufaniu. Dzieci dowiedziały się, że zawsze trzeba najpierw słuchać rodziców i nie można ufać obcym. Rozmawialiśmy też o planach na wakacje, morzu i jeziorze. Śpiewaliśmy piosenkę,, Niech żyją wakacje". Dzieci poznały sposób wykonania łódki origami, doskonaliły aparat mowy dmuchając na papierowe przedmioty, wprawiając je w ruch. Przeżywaliśmy także warsztaty cyrkowe. Tu uczyliśmy się zongleki i utrzymywania równowagi. W pracy wychowawczej koncentrowaliśmy się na przestrzeganiu kodeksu grupowego, byciu koleżeńskim. 28 czerwca swoje 4 urodzinki kończy Julka, ale już w piątek świętowaliśmy. Śpiewaliśmy 100 lat i składaliśmy życzenia. A my dziękujemy za wszystkie wyrazy wdzięczności, którymi zostaliśmy hojnie obdarowany w miniony piątek.  Życzymy zarówno dzieciom jak i rodzicom bezpiecznych wakacji i odpoczynku.