Pożegnania nadszedł czas

W ostatnim tygodniu Przedszkola, grupa Liski wybrała się do sklepu spożywczego po dary lata: pyszne truskawki. W poniedziałek braliśmy udział w warsztatach cyrkowych, zagłębiliśmy wiedzę dotyczącą artystów cyrkowych i przekonaliśmy się, że żonglerka nie jest wcale prostą sprawą. Rozmawialiśmy o wakacyjnych planach i aktywnościach, przypomnieliśmy zasady bezpieczeństwa dotyczące podróży oraz pobytem nad jeziorem.

W piątek podczas uroczystego Zakończenia Roku Przedszkolnego nasza grupa żegnała Starszaków przygotowanymi piosenkami, wierszykami i wakacyjnym tańcem.