Zielona Chełmża

15 . 10. br. przedszkolaki z naszego Przedszkola  kontynuują akcję ,,Posadź drzewo- podaj dalej" , przekształcając ją w działania ,,Zielona Chełmża" . Razem z Leśnictwem Gronowo postanowiliśmy zadbać o nasze miasto . Drzewa na terenie Przedszkola rosną już od zeszłego roku, teraz we współpracy z Urzędem Miasta Chełmża posadziliśmy je przed Centrum Usług Wspólnych w Chełmży . Przekazaliśmy sadzonki Szkole Podstawowej nr 5, która dołączyła do akcji dbania o przyrodę w naszym mieście. Projekt jest edukacyjny, ma na celu zaangażowanie społeczności przedszkolnej i szkolnej w działania związane z ekologią .