Idą święta.

Tropiciele pracowicie przygotowują się do nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Był więc wypiek, dekorowanie i degustacja świątecznych pierników. Braliśmy udział w próbach do "Świątecznego koncertu" i wręczyliśmy zaproszenia pracownikom przedszkola. Starszacy poznali tradycję organizowania jarmarków świątecznych oraz symbole świąt Bożego Narodzenia. Wykonaliśmy pracę plastyczną "Kolorowa bombka", składaliśmy puzzle o tematyce zimowej. Wzbogaciliśmy zakres poznanych liter i cyfr o nowe: R,r oraz 6. Całość utrwalaliśmy w tzw. plątaninkach literowych. W ramach podziękowania za udział w konkursie tanecznym "Taniec to zdrowie" otrzymaliśmy dyplom oraz nagrody rzeczowe.