PAŹDZIERNIK

1/ 05.październik - wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego BabaLuda: "Wykopki dyniowo-ziemniaczane"

2/ 15 października - udział dzieci w przedstawieniu teatralnym GrupyT z Toruniu: Bajka "Mniam , mniam "-o zdrowym żywieniu, po południu tego samego dnia :"Jesienny piknik prozdrowotny".Podczas pikniku dorośli będą mogli wykonać badania pomiaru cukru, ciśnienia krwi, tkanki tłuszczowej oraz poziom kwasu moczowego.

3/ 19.10-23.10 -tydzień pod hasłem :"Dzieciństwo bez próchnicy"-wszystkie grupy realizują prozdrowotny i profilaktyczny program MEN.

4/ 28 października -Warsztaty kulinarne dla laureatów konkursu plastycznego :"Rosnę  zdrowo- bo wiem co jem" -godz. 1600

5/ 29 października - grupa 4 i 5 latków weźmie udział w spotkaniu z kajakarzami - Panem Tomaszem Szwedem -zwycięzcą w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, Mistrzostwach Polski i Europy oraz Panem Mariuszem  Kujawskim , który zdobywał medale w Mistrzostwach Świata i Europy , był wielokrotnym Mistrzem Polski a także reprezentował Polskę  na Olimpadzie w Pekinie. Spotkanie przedszkolaków ze sportowcami odbędzie się z inicjatywy Państwa Seroczyńskich - za co bardzo serdecznie dziękujemy.

6/ 30 października - Basen dla dzieci i rodziców- godzina 1700