KONKURS PZU

Głosuj na „Aktywne przejście dla pieszych”

1 września rozpoczęło się głosowanie internetowe w konkursie zorganizowanym przez Fundację PZU pn. „Aktywne przejścia dla pieszych”. Internauci wspólnie z komisją konkursową wytypują 20 niebezpiecznych przejść dla pieszych, które zostaną wyposażone w rozwiązania poprawiające bezpieczeństwo użytkowników.

Wśród lokalizacji zgłoszonych do konkursu znalazło się przejście dla pieszych przy ulicy Bydgoskiej w Chełmży.

Głosowanie trwa do 28 września i podzielone jest na cztery etapy (I etap – 01.09.-07.09, II etap – 08.09.-14.09., III etap – 15.09-21.09., IV etap – 22.09.-28.09.). W każdym tygodniu wyłonionych zostanie 5 zwycięskich lokalizacji. Na każdym etapie jedna Zwycięska Lokalizacja zostaje wyłoniona na podstawie głosowania internautów, a cztery pozostałe wskazuje Komisja Konkursowa.

Po zakończeniu każdego etapu liczba oddanych głosów zostaje wyzerowana. Po trzech dniach od zakończenia każdego etapu Zwycięskie Lokalizacje zostaną opublikowane na stronie www.stopwariatom.pl.

Aby oddać głos, wystarczy wejść na stronę www.stopwariatom.pl i w formularzu konkursu wyszukać swoją miejscowość, a następnie kliknąć w serduszko, które wskazuje daną lokalizację i oddać na nią dowolną liczbę głosów. Na stronie znajduje się także ranking, w którym na bieżąco aktualizowana jest ilość zebranych głosów. Szczegóły i zasady opublikowane są na stronie organizatora konkursu.

Zachęcamy wszystkich do udziału w konkursie i częstego, wielokrotnego  oddawania   głosów na przejście położone w Chełmży przy ulicy Bydgoskiej (w bezpośrednim sąsiedztwie basenu oraz przedszkola miejskiego nr 1).